| ALEXICAmarketing a întrebat:

Cat ati castigat la pariuri sportive cel mai mult? Ce metode aveti?

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Incepand cu anul asta, mi-am schimbat complet "tactica". Am inceput sa joc bilete la Superbet (pentru ca ei au cele mai bune optiuni de pariere) la sansa: un bilet de 10 lei, unul de 5 lei, unul de 3 lei si unul de 2 lei. Toate cu 11 meciuri minim, de cote peste 1.25. Castigam si inainte, insa anul asta mi-a mers foarte, foarte bine. Am ajuns la concluzia ca nu merita sa joci cote mici. Ma rog, ca sa dea rezultate metoda mea, ar trebui ca respectivul care o foloseste sa stie ce sa aleaga, sa aiba cativa ani de experienta in spate (eu am in jur de 6 ani de cand joc constant). Cel mai mult am castigat 8 milioane pe un singur bilet. Nu obisnuiesc sa joc sa castig sume exorbitante, dar chiar si asa, am fost la o aruncatura de bat de a lua 134 de milioane acum cateva luni.

| DuckDogger a răspuns:

Pariurile sunt niste cacaturi. Te rog nu mai juca. Pariurile sunt o "strategie" foarte buna de a manca oamenii de Toti banii pe care ii au. Lasa-te de pariuri/pacanele/bile etc

| OLBGromania a răspuns:

14 mil cel mai mare castig. Am avut oferta de cash out la 19 mil pe un bilet de 115 mil dar am refuzat si l-am pierdut. Strategia cea mai eficienta este 100 lei pe fiecare bilet, doar un singur meci pe bilet. Aleg peste 2, 5 goluri cand favoritele joaca acasa si au cote intre 1, 20-1, 35 si merg pe GG cand favoriti joaca in deplasare si au cota intre 1, 50- 1, 70.