| MyName_4993 a întrebat:

Cat costa abonamentul la piscina de la Clubul Miramar Bucuresti?

1 răspuns:
| Baton a răspuns:

Din ce stiu intrarea anul trecut era undeva la 15RON stud, 18 adulti - o intrare la piscina.
sa zicem ca anul asta au mai pus ceva, dar la tarifele de anul trecut intrarea socotim 30 de zile(30 de intrari) motamo ar fi 540 lei pentru adulti.bineinteles cand iei un abonament nu platesti acelasi pret pe intrare dar undeva la 300 de lei cred ca ar fi abonamentul la 30 de intrari pentru adulti. oricum trage o fuga pana acolo sau intra pe site-ul lor si cauta date de contact si sunai si poti sa ii intrebi.
dar anul trecut stiu ca era putin cam infect laughing