| AvalohAlyn a întrebat:

Cat costa un abonament la o sala de fitness?

Răspuns Câştigător
| crytical a răspuns:

Cam 75 de lei la o sala normala, daca te duci la vreo sala de "interlopi" peste 1 milion. 75 de lei doar greutati si aparate daca vrei sa folosesti banda de alergat sau bicicleta... te mai costa ceva. Daca te apuci si n-ai un plan de exercitii, uita-te aici, in 2 luni am devenit profesor, venea si ma intreba antrenoru de acolo daca face bine :)). Uite site-ul :
http://scoobysworkshop.com/

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde la ce sala te duci, daca vrei antrenor sau nu.De obicei e in jur de 70-90 de lei pe luna la o sala de cartier.

| BogdanDediu a răspuns:

1 milion jumate pe luna!

| Moraru_Iuly_1999 a răspuns:

In jur de 50-120 de lei, acum depinde de ce fel de sala e vorba sau ce tarife sunt acolo chiar si de numarul de zile de sala pe luna.

| Kurokadze a răspuns:

100 200 250 300 de lei depinde de marime si pentru ce va fi folosit din inainte se intelege cu casierul cu o suma anumita de lei pe zi.