| HugeHulk a întrebat:

Cat de mare trebuie sa fie un tip ca sa te simti intimidat din punct de vedere fizic? Ma refer aici la inaltime si greutate.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

1,90,90 kg

| sierra1 a răspuns:

Măcar 20 cm

...(peste privitor)

| siriusblack98 a răspuns:

Intrebarea este formulata gresit.Corect spus era ''Cat de mare trebuie sa fie lipsa increderii de sine ca sa te simti intimdat de oricine, nu doar de un ipochimen masiv''. Daca tu personal te simti intimidat de unul mai masiv sau mai inalt este problema ta.

| ziftode a răspuns:

Http://marvel.com/characters/58/thanos
2m si 450kile... cel putin

| AlexSalling a răspuns:

Daca poza de profil e a ta, deja ma simt......esti huge. Arati bine. Poti sa bagi in sperieti pe oricine.

| Kogaion a răspuns:

Poate sa fie si unu de 1, 70 si 50 de kg, daca stie sa dea cu pumnul il face ko si pe unu de 2m si 100 de kg.

| AnastasiaK a răspuns (pentru Kogaion):

Daca ajunge la el laughing