| alexx102428 a întrebat:

Cat se termina Fc Botosani-Fc Steaua? Funda la scorul corect

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am facut si eu ca Banel cind a dat autogol: i s-a prezis ca da gol, dar nu i s-a spus si poarta. Si eu am nimerit scorul, dar invers.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 Botosani, 1 Steaua. Steaua va fi lasata sa dea gol, sa nu se faca vedeta de rusine.

| alexx102428 explică (pentru anonim_4396):

Daca spuneai invers scorul primeai funda

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexx102428):

Am facut si eu ca Banel cind a dat autogol: i s-a prezis ca da gol, dar nu i s-a spus si poarta. Si eu am nimerit scorul, dar invers.

| bDaniel a răspuns:

Nu sunt marele iozefini dar sa stii ca as paria pentru un 0-3 pentru cum ai zis tu acolo