| Kiki20098 a întrebat:

Cat sport faci pe zi?

9 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

2 -3 pre iarna, 12 ore vara.

| FaraNumePls a răspuns:

C-am o oră pe zi de dimineață.

| presus a răspuns:

Doar 2 ore in sala de forta.

| Desireღ a răspuns:

Se pune dacă mă duc până la frigider și înapoi?

| TCosminn a răspuns:

Intre 5 si 10 ore.

| KenNine a răspuns:

Depinde.Si jucatul pe calculator se pune ca sport, daca da atunci fac cel putin 10 ore numai la calculator si daca nu atunci fac sport undeva la 3 dimineata si cam 2 seara.

| TimSem a răspuns:

Anul 2017 l-am început cu hotărârea să fac sport în fiecare zi (cu excepția weekend-ului și zilelor „speciale"). Fac cam jumătate de oră +-, în funcție de exercițiile pe care le fac. Nu vreau prea mult, dar mă ambiționez să fac măcar ceva.
Când mergeam la sală făceam vreo 2 ore... Au trecut vremurile alea.

| ardei795 a răspuns:

Drumul de acasa pana la scoala si inapoi