| AIeXxX a întrebat:

Cat timp trebuie sa te tii plank(asa se numeste exercitiul) ca sa aiba effect

Răspuns Câştigător
| MrWZJ a răspuns:

Cronometreaza-te doar dupa ce incepe sa te doara! Abia atunci conteaza plank-ul respectiv.

_________________________
Pagina mea de YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCEXCL4y9MfbEFDpMHwe3HNA

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Se creste progresiv, pana ajungi sa stai in pozitia respectiva si 5 minute.

| Violleta2022 a răspuns:

Cauta in google " plank exercises for men" si vei gasi acolo atat pozitiile corecte in care trebuie sa stai cat si minutele.