| anonimspecial a întrebat:

Cate abdomene trebuie sa fac zilnic pentru a scapa de burtica cat mai repede in mai putine zile si cate zile?

Răspuns Câştigător
| AlexDumitru24 a răspuns:

Pai sfatul meu este sa incepi cu vreo 20 de abdomene inainte de culcare sau cand te trezesti dimineata. Cu timpul poti sa maresti numarul, important este sa ai vointa si sa iti faci propriul tau program. Succes!

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cate poti si chiar cateva in plus. Trebuie sa fortezi. Ideea este sa faci un complex de exercitii. Nu numai unul. Mai citeste si pe aici: https://www.google.ro/#q=exercitii+pentru+burta

| neamtzzu a răspuns:

Pe toate

| shukar a răspuns:

Trebuie sa o iei treptat...
ex: in prima zi faci 10
in a doua zi faci 15
si când ajungi sa faci 100 continui o luna cu abdomene
Nu zic ca e ușor!
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
fa moderat, nu exagerat pentru a preveni o aprindere musculara sau alte boli, mergi la un medic pentru a vedea daca ai voie sa faci abdomene, poate ai o problema de sanatate si nu iti este recomandat miscare fizica exagerata si doar moderata.
O zi buna.