| Farcas_Paul_1990 a întrebat:

CATE OFSIDEURI sunt intr-un meci in medie?

Răspuns Câştigător
| RzV28 a răspuns:

Media depinde de stilul de joc al echipelor. Unele au impuse din tactica sa joace la offside si automat se expun mai mult in afara jocului. Deci nu exista un numar aproximativ pentru majoritatea meciurilor dar putem spune ca fiecare echipa va avea 1-2 pe meci, deci putem vorbi de peste 3 pe meci.

6 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nu exista un numar exact, depinde pozitionarea jucatorilor dincolo de linia ultimului aparator.

| Volsvagan70 a răspuns:

Nu stiu, probabil 3.

| GPA a răspuns (pentru Volsvagan70):

Daca nu știi nu răspunzi. Omul dorește un răspuns concret, nu o probabilitate. Eventual te puteai informa decât să "bati un apropo".

| Volsvagan70 a răspuns (pentru GPA):

Nu am batut nici un apropo.
Am zis si eu cam din ce am vazut in meciuri.

| Volsvagan70 a răspuns (pentru Volsvagan70):

Motiv foarte bun de a evalua un raspuns ca "eronat" si "nefolositor", a?

| francezu21 a răspuns:

Vrei sa bagi la pariuri pe ce spune noi? laughing)))))))