| TheStrategist a întrebat:

Câte tracțiuni corecte puteți face într-o serie?

8 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cand eram sportiv si faceam sala, dar aveam si cu 10 kg mai putin, cred ca faceam cam 14 repetari -nu am excelat niciodata la asta...14 repetari in conditiile in care aveam 83-86 kg zic ca era binisor. Conteaza mult si conditia fizica, cum e distribuita masa musculara dar si greutatea totala, ca unul atletic de 68 kg cu siguranta face mai multe repetari decat unul atletic dar de 90 kg, simplu pentru ca primul are "de ridicat" in maini o greutate mai mica.

| cristi202 a răspuns:

Nu am mai facut de mult timp. Depinde de care. Cel mai mult faceam 10 la piept, 3 la ceafa.
Incearca-le pe cele de la ceafa, iti lucreaza frumos spatele. De aceea si sunt mai dificile de facut.

| darrio2007 a răspuns:

| Lukasssz a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

18-23, acum cu pandemia m-am ingrasat si fac vreo 14-15.
Zic de cele care am bratul intins la maxim si tras pana la piept. Eu nu cred ca se pun alea pe jumate sau alea care doar pui capul sub bara si atat

| TheStrategist explică (pentru anonim_4396):

De aceea am zis "tracțiuni corecte", adică nu pe jumătate.

| Totenn a răspuns:

Pot sa fac 8 dar daca mai pun 15kg tot 8 pot face. ciudat