| Ztery a întrebat:

Cateva idei de antrenament pentru masa musculara? Sunt intermediar si doresc sa schimb antrenamentul. Numarul de zile nu conteaza, pot merge si 7 zile din 7(chiar daca stiu ca nu este foarte eficient asa). Astept pareri, multumesc.

1 răspuns:
| Adbbmsh a răspuns:

Http://www.culturism.ro/......amana.html

Programul asta il folosesc eu si chiar a fost eficient. Avand in vedere ca am la activ 3 luni de sala si sunt destul de mare in masa musculara si am ajuns de la 69 la 76kg, natural.