| anonim_4396 a întrebat:

Câți fani ai wrestling-ului sunt pe aici?
Eu vizionam show-urile "Smack Down" și "Raw" acum 15-16 ani, când se difuzau pe Sport.ro (actualul Pro X).
Wrestleri bărbați favoriți nu aveam dar dintre "divele" luptătoare, da.
Melina Perez a fost și va rămâne preferata mea.

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Îmi amintesc vremurile alea bune. Eram în generală când se dădea wrestling la tv, am apucat wrestling pe canalul TV Sport că așa se numea înainte de sport.ro. Eram fan Undertaker, Batista și de la fete îmi plăcea Kelly Kellyhee hee Mi se pare că se difuza și TNA pe Eurosport la ore târzii, de acolo îmi plăcea Abiss și Sting, dar m-am uitat foarte puțin la TNA, pe când la Raw și Smackdown nu ratam nicio ediție. Aveam și joc pe calculator cu wrestling.

9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

O multime de copii pe aici daca idolii lor din WWE sunt john cena, pai cand ma uitam eu la wresling taticul tuturor era Hulk Hogan happy
Nu ma mai uit de 15 ani cred la WWE nu de alta dar e un show pentru copii

| Zuzu1991 a răspuns:

"acum 11 ore | Rosa31 a întrebat:
Câți fani ai wrestling-ului sunt pe aici?"

traducere: cati fani de lupte REGIZATE daaaar "big show" sunt pe aici?
mi se pare imbecil sa stiu ca o lupta e in mod CATEGORC, EVIDENT REGIZATA, dar totusi sa ma uit si sa ma astept ca cel la care tin eu sa castige
si inainte sa vina cineva si sa urle ca "nu sunt regizate"...
WWE = World Wrestling Entertainment
cuvantul cheie e Entertainment, adica SHOW, nu sport, nu competitie... DOAR SHOW!

| RobertMoon a răspuns (pentru Zuzu1991):

Omule, când se difuza wrestling la noi acum 15-16 ani majoritatea fanilor erau copii care acum au 23-25 ani maxim, deci la vârsta pe care o aveau habar nu aveau ce sunt alea lupte regizate.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru RobertMoon):

Iar diferenta e?!?
hai sa indoctrinam copii, ca sa le placa BS cand vor fi mari, right?

| BuLaNNNeL a răspuns:

Am crescut cu John Cena, singurul bărbat pe care-l "iubesc" laughing). Puneam alarma sa sune când știam că are meci, daca câștiga mă culcam fericit, daca pierdea, dormeam supărat. Tot datorita lui, m-am apucat de culturism.

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru BuLaNNNeL):

Așa eram și eu dormeam trist când pierdea The rock)))) și când câștiga dormeam fericit))))

| SingleForOne a răspuns:

John Cena, Randy Orton, The Rock, Undertaker, mai erau și alții dar nu-mi amintesc...

| Florin9Florin9 a răspuns:

Randy Orton și John Cena

| GraniniCuPiersica a răspuns:

The Rock cel mai tare