| TrueSilvester a întrebat:

Caut o bicicleta pentru Foodpanda, am un buget de 850 de lei.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu mi-as lua o bicicleta de dama, pentru oras, cu portbagaj. Una ca poti cobora repede de pe ea si in caz de dezechilibru este mai usor sa te stabiliziezi si apoi la transport mancare ai nevoie de un cos in care sa pui o sacosa, ceva. Exemplu: https://www.olx.ro/......ewYKL.html promoted

| danbnz a răspuns:

899 lei
https://www.decathlon.ro/bicicleta-mtb-st-50-26-id_8561304.html

- garantie 2 ani + garanţie pe viaţă: cadru, ghidon, pipă
- beneficiezi de service la orice magazin decathlon
- gasesti piese de schimb la ei fara probleme

Recomand tzoacla asta pentru ca detin una la fel de 6 ani, 12.000 km. numai in oras.
Nu am avut probleme cu ea.

| Kevinn2000 a răspuns:

Eu îți recomand un mountain bike, o să mergi lejer pe el, fără să obosești prea rău. Depinde cât de învățat este corpul tău cu sportul. Un mountain bike, cred că ar fi o alegere bună.
Eu am un fat bike pe care o să îl folosesc în curând la Foodpanda / Glovo sau Boltfood. Nu pentru asta l-am cumpărat, dar spre surprinderea mea, nu este obositor și cred că o să fie mai mult decât ok. ( credeam că este greu de mers și obositor din cauza roților groase, dar nu este așa, merg chiar lejer, dar mai lejer este un mountain bike )
Sunt multe anunțuri cu biciclete la mâna a doua pe olx, eu tot de acolo am cumparat fat bike ul.