| anna09 a întrebat:

Caut scoala de dansuri Street Dance in Ploiesti. Cine ma ajuta fundahappy

Răspuns Câştigător
| MoneyMoney a răspuns:

Şcoallă de dans pe strada Bobâlna (de fapt EXACT unde începe Bobâlna) lângă statuia lui Radu Stanian! Aştept funda promisă!

5 răspunsuri:
| NoPersonMe a răspuns:

Si eu sunt tot din Ploiesti, dar nu am gasit sad

| NoPersonMe a răspuns:

Daca cumva gasesti, te rog frumos anunta-ma si pe mine.

| Cicorel a răspuns:

Exista o scoala in Ploiesti, I Love Hip Hop Dance School. Cursurile se tin in Casa de Cultura Ion Luca Caragiale. Vezi ca ii gasesti pe facebook sau pe mess la ilovehiphop_ds@yahoo.com sau dansploiesti.blogspot.ro

| Cicorel a răspuns:

Dansploiesti.blogspot.ro - Cursuri de dans Hip Hop in Ploiesti. Mai multe informatii gasesti pe site

| LovelyKitty a răspuns:

Http://laurentiupintoi.wordpress.com/......-ploiesti/
e destul de buna dar muncesc de la 6-7 ore pe zi(de asta nu m-am inscris)