| anonim_4396 a întrebat:

Ce agentie de pariuri online imi recomandati si de ce? In afara de Bet365. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Antoni0 a răspuns:

Poti incerca gamebookers.com sau http://planetwin365.com. astia din urma au niste pariuri faine, dar si gamebookers au pariuri pe care planetwin nu le are. vezi si tu ce-ti place mai mult

2 răspunsuri:
| oanaaa16 a răspuns:

Buna! Iti recomand Casa pariorilor, pentru ca are multe oferte ( msi multe in repriza a doua sau prima, marcheaza prima, etc.) si au cotele cel mai mari, comparabil cu Stanley si Bet happy

| AFR81 a răspuns (pentru oanaaa16):

Casa pariorilor... Ma refeream la agentie de pariuri ONLINE. Iti multumesc oricum pentru raspuns.