| MihaiPavel21 a întrebat:

Ce agenție de pariuri sportive îmi recomandați pentru a-mi face cont online la ea? Vreau și argumentat altfel nu dau funda!

P.S. Vreau una care îți oferă bonusuri de bun venit și dacă e bonusuri și la depuneri!

1 răspuns:
| j1NNNx a răspuns:

Betano iti ofera cele mai multe pronosticuri si cele mai multe meciuri. in plus iti ofera bonus dublu la inceput. daca bagi 100 lei ei iti dau 200 lei. in plus au optiune de cashout si uneori mai ofera misiuni bonus la anumite evenimente la care ai free money. si ca inca o chestie... unele meciuri le au ca si sesiune live.
deci iti recomand betano!