| Eugeniusu a întrebat:

Ce alte exercitii de facut la sala pentru marirea cutiei toracice inafata de exercitiul "Pullover" stiti? Dau funda si vot!

2 răspunsuri:
| viperra a răspuns:

Te-ar mai ajuta si flotarile paralele sau alergatul.Cresterea va fi semnificativa!winking

| Gimmy97 a răspuns:

Nu-s daca te va ajuta cumva raspunsul meu, dar trebuie flotari tati... sute de flotari pe saptamana SUTE!
P.S. Rezultatele incep sa fie vizibile dupa primele 2 luni, si samabata si duminica sa faci pauze.