| anonim_4396 a întrebat:

Ce antrenamente mi-ar trebui ca sa maresc forta sutului la fotbal? vreau putere in picioareeeeee \m/laughing

Răspuns Câştigător
| denis987 a răspuns:

Pai genoflexiunile, alearga cat mai mult si. si sari ghemuit (scum e la mersul piticului)de pe o scara pe alta.big grin

5 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Suteaza in toate gardurile laughing

| anonim_4396 explică (pentru ombladon):

Buna asta laughingrolling on the floor

| ParadoxRO a răspuns:

Încearcă să alergi foarte mult, fă flotări şi genoflexiuni
www.culturism.ro

| Gabryel98 a răspuns:

Sa dai cat mai mult la poarta, incercand sa lovesti o tinta (locul unde se unesc barile sau,, la firul ierbii"
Iti vei da seama ca-ti maresti si forta si o sa ai o tinta mai buna!

| thordiesel a răspuns:

Mergi mult pe jos... urca pe munte