| rWamo a întrebat:

Ce aparate pentru făcut/întreținut mușchii recomandați?(cei de la mana)

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Ganterele le poți cumpăra, ține acasă și lucra când dorești cu ele.

11 răspunsuri:
| Clearyourmind a răspuns:

Mai degraba ai folosi greutati, deoarece aparatele izoleaza doar o categorie de muschi.
Si dc vrei doar bratele sa le lucrezi? Trebuie sa lucrezi toate categoriile.Fa ti timp si du-te la sala, dupa un an o sa se cunoasca binisor.

| Gavriz_Ianis_1986 a răspuns:

Este un aparat antic,aparat e mult spus,e practic sange din sangele tau, sudoarea ta, merge pe motivatie, ambitie si curaj, nu baterii, iti prezint ultima noastra inventie si pe care o vei folosi mult timp labaINATORUL 2000 (nu rasp pentru infectii sau boli vdnerice )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laba e gratis

| mitzok a răspuns:

Ganterele, poti face biceps, triceps, umeri, piept, abdomen, foarte multe! nu sunt grele exercitiile dar trebuie sa iti iei niste gantere la care poti adauga kg, ti-as propune unele de 5-15 kilograme, pentru maine nu cred ca ai nevoie mai mult de 15kg

| Edyy5555 a răspuns:

Laba cat de multa stanga 20 si dreapta 20 la sfarsit muschiu de jos se va dezvolta si el.

| Simpatic a răspuns (pentru Gavriz_Ianis_1986):

laughing

| Cosmin86 a răspuns:

De ce nu te duci la sala? Acasa o sa faci o mare varza, doar copiii pampalai si firavi incearca sa puna muschi acasa.

p.s.: cate fripturi mananci pe zi? sau vrei sa pui muschi doar cu exercitii?

| Cosmin86 a răspuns:

Zi ma, COPIL PAMPALAU SI FIRAV, cate fripturi manaci pe zi?

Sau esti prea DOBITOC sa raspunzi la o intrebare simpla si vrei repede sa faci muschi cu niste amarate de gantere?

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmin86 a răspuns (pentru rWamo):

Daca vad ca esti prea dobitoc si ignori ce e mai important. Ma bucur MAXIM cand vad cum esuati pe banda rulanta, retardati idioti.

Răspuns utilizator avertizat