| jungle26 a întrebat:

Ce ati prefera: HANDBALUL sau FOTBALUL? Si de ce?

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Handbal, am jucat la școală.
Pa, pa.

| ReiVaN a răspuns:

Amandoua.
ca sunt misto.

| Ibrahimovic a răspuns:

Sa iti spun o chestie, fotablul este un sport masculin, iar handbalul unul feminin, deci prefer fotbal!

| Weider a răspuns:

Amandoua, pentru ca sunt distractive, relax, uiti de probleme.

| cavalerul11 a răspuns:

Uite exemplu Hadbalul joci cu mana dar te distrezi la scoala sau cu prieteni insa Footbalul e mai distractiv ca poti juca prieteni in parc si pe terenuri plus ai sactisfactie mai mare la football si te distrezi de minute insa e bun si baletul de ceva happy

| cavalerul11 a răspuns:

Intrebare logica dai funda cuiva astazi

| Uratu140 a răspuns:

Daca esti baiat cu siguranta fotbalul.Pentrru fete handbalul

| PufoshenienexT a răspuns:

Fotbalul deoarece este un sport mai interesant si nu trebuie sa ai forta in maini]

| CreepyDarkness a răspuns:

Fotbalul nu Handbalu de ce? Pai numa fetele joaca fotbal cu mana baieti joaca cu piciorul.Ai intales?big grin

| bumblebee010 a răspuns:

Fotbalul! E un sport mai barbateschappy

| jungle26 explică:

Am inteles:baieti o au cu fotbalul si fetele cu handbalul.
Dar totusi ce va place voua baietilor la fotbal atat de tare? Nu se intampla nimic interesant, doar ca alergati de colo pana colo in lene dupa o mingie.

| CreepyDarkness a răspuns (pentru jungle26):

Sunt decacord cu tine zici ca fug toti ca si caini dupa o minge.Nu stiu doar 5-6jucatori de fotbal si nici nu vreau sa stiu mai multi.In schimb im-i place sa ma duc la sala de forta ca sa arat binebig grin

| Alexandru_Szasz_1997 a răspuns:

Fotbalul.e sigur cel mai tare.

| Fani2001 a răspuns:

Am fost si eu la Handball, insa nu mi-a placut asa de mult de acea am si renuntat.Dar oricum tot handball-ul e cel mai tare.