| blond1x a întrebat:

Ce ați schimba la steaua? părerea mea e că dacă ar juca pase scurte, și foarte puțin pase în lung ar fi Barcelona de România! D

12 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Hai sa lasam antrenorul sa-si faca treaba, mai bine. Nu este pus degeaba acolo si cu siguranta stie mult mai mult fotbal decat noi.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Asa crezi tu, dar adevaratele probleme numai Gigi le stie, el poate schimba ceva.

| blond1x explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mda... poate dacă se investea mai multhappy...

| deeeaqq a răspuns:

Cred că te referi la fcsb, pentru că steaua joacă în liga a 4a...

| blond1x explică (pentru deeeaqq):

Deea hey acum și tu, de ce ești așa de rea? dacă era în liga a 4-a mai juca ca în liga a 5-a? lol ăstia-s steaua junior, o să fie ei buni când o să fie momentul potrivit tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu mai ia toate ciurucurile de fotbalisti gratis si sa nu mai improvizeze pe o pozitie in care are variante.

| tril a răspuns:

Sa joace ca oechipa. Ei sunt individualisti. Sa joace tot timpul meciului, sa nu traga de timp. Si mai ales sa joace ca sa cistige, sa nu mai astepte sa piarda altii, ca sa cistige ei matematic. In general, la ei, mentalitatea e "buba".

| blond1x explică (pentru tril):

Mda aici eu cred că ține mai mult de antrenor...

| EmanuelKant a răspuns:

Te-as pune pe tine antrenor.

| blond1x explică (pentru EmanuelKant):

Nu dar, serios mă gândeam la ce facultate să fac să ies antrenor dar, până atunci... serios dacă ar juca mai mult la poses, driblinguri și pase scurte... mda mă rog