| ChiftelutaCrocanta2 a întrebat:

Ce carne să mănânc ca să fac mușchi?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Simpatic a răspuns:

Muschii se obtin cu munca si de cele mai multe ori cu sacrificii!

| RoCkKiD a răspuns:

Daca ai fi ceva profesionist poate ar fi unele mai eiciente dar pentru tine orice carne va fi ok. In principiu ai nevoie sa bagi in tine proteine dar ai nevoie de toate categoriile de nutrienti pentru ca organismul tau are neovie de ei.

Poti sa manaci cu incredere carne de vita, peste, oua, pui, cereale integrale + orice fructe si legume.

| FreddieM a răspuns:

Chifetlute crocante facute din muschiulet de porc laughing

| Digikey a răspuns:

Cel mai puternic om din lume este vegan.

https://www.youtube.com/watch?v=ZTaGZ6KLDwI

| Osneros a răspuns (pentru Digikey):

Problema este că omul de rând este limitat serios de buget și de timp pentru a susține o dietă vegană.

| Digikey a răspuns (pentru Osneros):

Dar omul de rand are bani de tigari, de bautura si timp sa stea pe Facebook cateva ore zilnic.

| ChiftelutaCrocanta2 explică (pentru Digikey):

Sper că nu vorbeai de mine

| Cosmin86 a răspuns (pentru Excalibur09):

Carnea de vita este si mai buna, ca are creatina.
Si carnea de porc e mai buna decat cea de pui.