| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Ce castiga Benny daca il bate pe Badr?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Bani normal!
Bate un "pensionar" celebru, zic pensionar comparat cu ce facea in anii trecuti Badr Hari
E bun Beni, nu imi place deloc ca om, dar ca sportiv e cel mai bun all time din Romania pe kickbox, nimic de zis dar nu e de calibrul lui Badr Hari cand asta era in voga, la fel e ca si cum ai spune ca il bati acum pe Peter Aerts, dar cand era mutiplu campion mondial mai putini il invingeauwinking
Ambii sunt doi luptatori foarte buni dar adevaratul campion nu este decat unul Rico Verhoeven

| Sn4k3 a răspuns:

Bani si experienta

| JicaContra a răspuns:

Corona virus daca iese din casa sa il bata p'ala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Respect.