| Xenoverse a întrebat:

Ce credeti Barcelona va reusi sa intoarca scorul din tur cu PSG? eu cred ca da.

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca va reusi, ar trebui sa inscrie cel putin 5 goluri si sa nu primeasca gol.

| AFR81 a răspuns:

Cu siguranta nu.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Nici o șansă... Oricum eu vreau sa vad daca s-a întors Suarez din misiune laughing).

| papuciirupti a răspuns:

Surprize multe, eu am pus ca da gol in prima repriza, e foarte probabil in primele 15-20 min

| Desireღ a răspuns:

Nu merită.
Ciuș Barca.

| Xenoverse explică:

Cei care nu au crezut in revenirea barcelonei, sa taca din gura.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse):

Iesiti din sferturi, arbitrii trag intr-o singura directie, dar fotbalul va triumfa in fata Barcei

| Xenoverse explică (pentru Drimmero):

Arsenal s-a calificat in sferturi?

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse):

Bla bla bla...nicio umilinta incasata de Arsenal nu va spala voua furaciunile!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Xenoverse):

Pe bune? La cel mai mare furt din istoria fotbalului, altii ar trebui sa taca din gura.
Hai ca pe fanii Barcelonei ii mai inteleg cat de cat ca se fac ca ploua (si eu tineam cu Barcelona pana la meciul asta, dar si cu PSG), dar pe toti ceilalti, neutri' care comenteaza fotbal (aproape toti, pentru ca mai sunt si unii care spun lucrurile asa cum au fost) si care sunt extaziati de cea mai mare revenire din istoria fotbalului, fara sa le pese prea tare ca a fost obtinuta prin furt, chiar nu ii inteleg deloc.
Fotbalul adevarat e altceva, nu teatrul asta la care toti aplauda ca niste maimute, incantati de costume si lumini, fara sa gandeasca prea mult la ce au vazut de fapt.