| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Ce credeți ca o sa reușească Naționala României de Fotbal la Jocurile Olimpice 2020 Tokyo Japonia?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este greu de spus, avand in vedere ca este de fapt doar selectionata a doua, din cauza ca echipele noastre si straine n-au lasat jucatorii cei mai buni care puteau participa, respectiv cei care au calificat Romania la JO.
Eu sper ca macar o sa se califice din grupa si apoi cine stie ce vor face, este posibila chiar o medalie.
P.S. Dupa raspuns m-am uitat la rezultatele de pana acum si deja sunt 3 surprize in primele 3 meciuri:
Egipt - Spania 0 - 0
Mexic - Franţa 4 - 1
Noua Zeelandă - Coreea de Sud 1-0

| gabicoo a răspuns:

O să facă fâsssss!

| Lukasssz a răspuns:

O sa piarda toate meciurile.

| Andrei007007 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, dar nu o vad prea bine cu jucatorii selectionati. Acum asta este, daca obtinem vreo medalie ceva e totul perfect

| NicolaeP a răspuns:

3 egaluri