| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Ce credeți în opinia voastra o sa reușească Juventus sa întoarcă acel 0 -1 din tur pentru LYON? Si sa se califice mai departe în UCL? Eu zic ca da. Voi? Credeți ca o sa se ajungă la reprizele de prelungiri si după aceea la loviturile de la 11 metri?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.

| Drimmero a răspuns:

Da! E meciul in care va straluci Cristiano APEX Ronaldo, istoria o cere pe Juve mai departe in competitie.

| Bruno92 a răspuns (pentru Drimmero):

Daca îl avea Juve și pe zlatan rupea norma. cred că milanul va câștiga Europa league cu el. păcat că nu o ales o echipă mai buna, poate o fi din cauza vârstei. oricum joaca mai bine că Messi ii dă clasă la 37 de ani

| Drimmero a răspuns (pentru Bruno92):

Juve il are pe Ronaldo deja, ce sa caute cocalarul ala de Zlatan? Totusi nu compari vreodata pe Ibrahimovic cu Ronaldo si Messi, ei sunt cei mai buni.

Cat despre Milan, vad ca se misca bine dupa reluarea campionatului, au avut victorii pe linie cu Stefano Pioli.

Ia zi pronosticurile pentru diseara.

| Bruno92 a răspuns (pentru Drimmero):

E mai in forma zlatan, știu că e mai bun Messi. Nu cred că o să fie așa de bun Messi la 37 de ani, la ac milan toată echipa joaca bine, păcat că nu merg in UCL. City - real : câștiga ambele reprize City (a nu se confunda cu victorie dubla )
Juve - Lyon 1 solist

| Bruno92 a răspuns (pentru Bruno92):

Mâine o rupe Bayern pe Chelsea laughing
Și Barcelona de va chinui sa o bata pe Napoli asta daca o va bate

| Bruno92 a răspuns (pentru Bruno92):

Sau o alta varianta ar fi la City x pauza 1 final

| Bruno92 a răspuns (pentru Drimmero):

Mi au ieșit predicțiile pe azi, sa vedem pe cele de mâine big grin

| Drimmero a răspuns (pentru Bruno92):

Pacat ca nu s-au calificat desi au meritat calificarea, nu au mijloc, sunt lenti, Ronaldo e singurul care a miscat de la ei astazi seara, iar penalty-ul acordat de Lyon a fost gratuit,, e cel care a facut diferenta calfiicarii, cu tot cu VAR arbitrajele sunt absolut cretine si penibile.

| Bruno92 a răspuns:

Da îi bate Juve și se califica