| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Ce credeți o sa castige România vs Noua Zeelanda la JO TOKYO JAPONIA 2020?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| florin926481f a răspuns:

Avem sanse, dar daca jucam cum am jucat cu Coreea fara nici o idee de joc e nasol.
Eu totusi sper, am sperat si cand conducea Coreea si noi eram cu om in minushappy

| OmulCuÎntrebăriInteresante a răspuns:

Nu mă uit. O să boicotez competiția.
Nu degeaba au fost interzise Jocurile Olimpice de împăratul Teodosiu cel Mare. Jocurile Olimpice sunt ritualuri păgâne, niciun creștin nu ar trebui să le practice.winking

| Hrvoja a răspuns:

Toti se bat cu pumnii in piept cand castiga Romania ca sunt meciuri neluate in calcul de uefa apoi cand pierde Romania, tot astia ies si zic ca a fost umlilita la scor. Cred ca ii batem totusi pe astia