| alexx102428 a întrebat:

Ce credeti o sa se califice FCSB in dauna lui Lazio acum dupa victoria cu 1 0 de aseară?

3 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Italienii au avut ghinion cu, caru'. Si probabil nu se așteptau ca ăștia ai noștri să fie in stare sa lege si ei 3 pase sa ajunga la poarta lor. Ne dau 4 bucati la ei acasă și ne rezolvălaughing.

| Adrian1555 a răspuns:

Fcsb nu are nici-o sansa la calificare
Eu abia astept sa inceapa returul ca sa pun toti banii pe lazio
Lazio e o echipa italiana cu un jucator cat toata valoarea lu’ fcsb
E echipa de pe locul 2 la ofensiva din campionat
Steaua sa se multumeasca cu rezultatul asta si atat

| eusuntionut26 a răspuns:

Eu zic ca da.