| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Ce credeti reușim sa scoatem 4 puncte din meciurile cu Suedia și Spania și sa ne califica la EURO2020?

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este foarte greu, dar eu tot mai sper. Si ca sa ne calificam trebuie sa si batem Suedia la cel putin doua goluri diferenta sau cu scorul de 1-0.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu

| Iote a răspuns:

Cu Suedia si Spania, mai pierdem cateva puncte.

| aumih16 a răspuns:

Da de unde! ne e frica de toti! ce nationala slaba avem!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate batem maine suedia da cu Spania nu o sa reusim sa scoatem un punct, din pacate vom pierde din nou calificarea si ne vom uita la tv.
Poate cfr la nivel de club va face ceva si va merge mai departe dar nationalei nu ii dau nici o sansa, cred ca nici pe suedia nu suntem in stare sa o batem. in schimb nationala under 21 are sanse nationala mica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Echipa kosovo are sanse mai mari la calificare decat noi asta ca sa iti dai seama la ce nivel suntemwinking

| Florin9Florin9 a răspuns:

Din păcate nu, am avut ghinion cu Norvegia în retur (ce-i drept, în tur au avut ei ghinion) că dacă luam 3 puncte și băteam Suedia eram calificați, așa trebuie să nu pierdem cu Spania și cred că moralul slab ne va împiedica să batem Suedia, deci eu nu cred.

| Ionut231312 a răspuns:

Eu consider ca adevarata finala este cu Suedia... daca reusim sa-i batem, s-ar putea sa avem noroc cu spaniolii, ei fiind deja calificati probabil nu vor mai juca cu titularii si vor vrea sa vada si rezervele de ce sunt in stare, iar daca reusim sa-i surprindem cu un gol...multe sanse

| andiceasu95 a răspuns:

Pai la ce echipa buna avem spargem...