| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Ce credeți voi pana la urma o sa se vadă LIVE la TV in ROMÂNIA meciul din play off ul UCL CFR-KUPS? De ce credeți ca nu a cumpărat niciun post TV pana acum drepturile de televizare ale meciului?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tot ce se poate, asa a fost si cu FCSB-Slovan Liberec, s-au inteles cu Prima TV chiar in ziua meciului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stim. oricum bate CFR

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt sigur 100 la 100! Și dacă este sa bata CFR cum ne dorim toți Romanii nu ar fi frumos sa il si transmită sa vedem meciul?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

Ar fi, vor anunta maine mai mult ca sigur, ar fi ciudat sa bu transmita un meci asa important.

| AnOnImuSS1 a răspuns:

Probabil ca cei de la DIGI v-or transmite este un meci important pentru Romania! se cer multi bani iar investitorii nu prea se baga.