| Petru_Donica_1998 a întrebat:

Ce echipa de fotbal credeti ca va cistiga Campions League?

Răspuns Câştigător
| GabriEll_PGM_1990 a răspuns:

Bayern muchen

| Petru_Donica_1998 explică (pentru GabriEll_PGM_1990):

Si eu cred la fel, mai ales ca il au pe guardiola ca antrenor

21 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Eu vreau sa castige Chelsea pentru ca e echipa mea preferata. happy

| alexs99 a răspuns:

Bayern Munchen sau Real Madrid.

| SasNetRomania a răspuns:

City, PSG sau Real.

| Petru_Donica_1998 explică (pentru SasNetRomania):

City are un meci greu contra celor de la barcelona, le tin pumnii catalanilor

| SasNetRomania a răspuns (pentru Petru_Donica_1998):

Se vede ca esti fan varzelonist.
avand in vedere cati accidentati au si forma lor din ultimele 2 luni care este foarte slaba, city are un meci foarte usor.
real madrid are printre primele sanse, daca acelotti stie ce sa puna in mijloc sa valorifice pe bale, benzema si cr

| Petru_Donica_1998 explică (pentru SasNetRomania):

Bale,benzema,cr? tu crezi ca 3 jucatori aduc victoria echipeii?

| SasNetRomania a răspuns (pentru Petru_Donica_1998):

Citeste mai sus, tu crezi ca portarul sau pepe va duce victoria? laughing)
logic ca atacantii au cea mai grea sarcina.
am zis clar sus atacantii plus mijlocasi daca aceloti va selecta corect.
nu are rost sa ne bagam prea mult in fotbal ca esti nascut in 98 deci nu ai experienta happy

| Petru_Donica_1998 explică (pentru SasNetRomania):

Hmmmmm

| denis021 a răspuns (pentru SasNetRomania):

Sunt de acord cu sasnet

| popadrian96 a răspuns:

Chelsea cred...

| MrMuscolo a răspuns:

Real sau Bayern

| DanielCosmin827939 a răspuns:

Bayern munchen

| Ronald0 a răspuns:

Eu cred ca Real Madrid sau PSG, amandoua sunt intr-o continua crestere de forma, nu stiu ce sa zic de Bayern ca pana la urma asta e obiectivul lui Guardiola dar...

| denis021 a răspuns:

Real madrid sau Bayern Munchen

| Petru_Donica_1998 explică (pentru denis021):

Real madrid nu are sanse

| anonim_4396 a răspuns (pentru Petru_Donica_1998):

Cel puțin așa crezi tu happy

| KimKimmyKim a răspuns (pentru Petru_Donica_1998):

Ba are sanse, dupa Bayern cele mai mari.winking

| KimKimmyKim a răspuns (pentru Petru_Donica_1998):

Real Madrid ♥, Bayern Munchen au cele mai mari sanse. Mai sunt si PSG.
Barcelona este intr-o forma destul de proasta.
Manchester City s-ar putea sa treaca de Barcelona dar cam atat, dupa depinde.
Chelsea - cand te bate Basel de 2 ori nu prea mai ai cum. Plus ca in vara Real i-a batut 3-1.
Borussia si-a iesit din forma de anul trecut.
Bayer Leverkusen nu are sanse.
Manchester United nue chiar asa buna ca RM si Bayern M.
Arsenal a picat aiurea cu Munchen, nu prea cred ca poate.
Sper ca nu am uitat nici-o echipa, oricum cele mai mari sanse le au Real si Bayern.winking

| SimionAlex97 a răspuns:

Bayern Munchen. Fundiță?

| k1duTzuu a răspuns:

Nu se stie... dar cred ca ele sunt :
1 - Chelsea FC
2 - Real Madrid
3 - P.S.G
4 - Manchester City
5 - Bayern Munchen
Una dintre astea va ajunge in finala Champions League big grin