| dinumario a întrebat:

Ce echipe credeti ca vor fi in grupele europa league steaua, dinamo, rapid, vaslui sau gaz metan

Răspuns Câştigător
| Gabonne1982 a răspuns:

Rapid,Gaz Metan si poate Steaua. Dinamo la ce-a aratat cu Varazdin mi-e greu sa cred ca se va califica, iar FC Vaslui are o misiune foarte grea cu Sparta Praga. Dintre toate echipele pe cale le intalnim, Sparta Praga are de departe cea mai mare experienta europeana

3 răspunsuri:
| Laura1092 a răspuns:

Steaua

| MO231 a răspuns:

Toate se califica

| baixinho a răspuns:

@Laura1092 Normal ca zici stiaua, ca doar de aia ai auzit, ca toti taranii care se cred fani in Romania. Eu sper sa se califice toate.