| DareToZlatan a întrebat:

Ce echipe de fotbal au echipament verde simplu sau verde si alb?

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

Sporting Lisanbona, Wfl Wolfsburg, Werder Bremen, Hannover 96 (echipamentul de rezerva), FC Augsburg, Real Betis, Elche, Legia Varsovia (echipamentul alternativ), Panathinaikos Atena.

Nationale: Irlanda, Irlanda de Nord, Mexic, Nigeria, Camerun, Burkina Faso.

| alexs99 a răspuns (pentru Ibrahimovic):

Plus Norwich(echipamentul de rezerva), Vitoria Setubal, Rio Ave, Seattle Sounders, Celtic si nationala Algeriei.
O seara buna.

| Ibrahimovic a răspuns (pentru alexs99):

Si mai era si Saint-Etienne. laughing Eu le-am zis doar pe cele care imi veneau in minte, cu siguranta mai sunt. O seara buna si tie! Hai Romania!

7 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Eu stiu de algeria

| AndreeLolla a răspuns:

Us sassuolo si algeria, echipa nationala a algeriei

| AndreeLolla a răspuns:

Dc ai pus ochii pe taier sau mandi? laughing)))))))

| DareToZlatan explică (pentru AndreeLolla):

Nu functioneaza google translate in cazul asta te rog tradu.

| AndreeLolla a răspuns (pentru DareToZlatan):

Ai intrebat de echipe si am zis ca algeria, dupa aia te-am intrebat ai pus ochii pe taider pe sau pe mandi, ( saphir taider, aissa mandi) ei fiind cei mai draguti jucatori din nationala algeriei...