| LeEu a întrebat:

Ce echipe vor juca in finala Europa League de la Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| Sean a răspuns:

Sporting - Atletico Madrid, castigatoare Madrid happy, il are pe Falcao ala ce joaca, foarte bun happy

2 răspunsuri:
| bogdan98tl a răspuns:

Depinde : acum in semifinale sunt : Sporting - Athletic Bilbao - in tur a fost 2-1 pentru Sportin Lisabona, in retur trebuie ca Athletic sa bata la o diferenta de 2 goluri pentru a merge mai departe sau cu 1-0 ( pentru ca ii ajuta golul dat in deplasare)

si in cealalta semifinala avem : Athletico Madrid- Valenci - in tur a fost 4-2 pentru Athelico Madrid. Valencia trebuie sa castige la o diferenta de 3 goluri sau cu 2-0, 3-1 ( ii ajuta cele 2 goluri date in deplasare)

Castigatoarele din aceste meciuri merg in finala Europa League de la Bucuresti.

| Marius10messi a răspuns:

ATL. Madrid - ATL. Bilbao si 2-0 bate ATL.Madrid in finala!