| Marymary05 a întrebat:

Ce ehercitii sa fac la sala pentru partea cu rosu ( link-ul catre imagine mai jos), dar pentru cea verde? link: http://s7.postimg.org/60insktzv/piept.jpg

Răspuns Câştigător
| CulturismsiFitness a răspuns:

Dupa ce termini antrenamentul la piept trebuie sa faci PULLOVER. 4 serii de cate 12-15 repetari.
Facand acest exercitiu dezvolti si cavitatea toracica si partea interioara a pieptului. Mai poti face fluturari pe plan orizontal dar trebuie sa aduci ganterele aproape una de alta.
Ca sa te ajut cauta pe youtube canalul Totul despre steroizi. Acolo gasesti tot ce vrei, exlicat foarte in detaliu si sunt si antrenamente foarte smechere