| andrei4242 a întrebat:

Ce exerciti as putea face pentru piept? ( in afara de flotari? ) si pentru spate? happy Care se pot face acasa.

10 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Parca inotul ajuta

| Andrei258 a răspuns:

Abdomene, halttere pentru haltere acasa puteti umple sticle cu nisip si sa le ridicati

| Cosmin86 a răspuns (pentru Andrei258):

Sfat de copil mic.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Andrei258):

Si cate sticle pui pana ajungi la 200 kg spre exemplu?

Copil PAMPALAU, face el haltere cu sticle!

| Andrei258 a răspuns (pentru Cosmin86):

Eu, stiu asta de la medic atintie la exprimare totusi o fie eu persoana cu dizabilitati motorii dar nu sunt "COPIL pampalau" cum spuneti dumneavoastr eu am incercat sa va ajut

| eviltwinnn a răspuns:

Ce inaltime si greutate ai?
Ai greutati acasa?

| andrei4242 explică (pentru eviltwinnn):

1.72, 61kg

| eviltwinnn a răspuns (pentru andrei4242):

Nu mi-ai raspuns, ai echipament acasa?

| andrei4242 explică (pentru eviltwinnn):

Nu...

| eviltwinnn a răspuns (pentru andrei4242):

Da, pai in afara de flotari nu vad ce ai putea face... Strange bani si cumpara niste gantere, daca nu vrei sa mergi la sala.