| IoNyShimotukushichi a întrebat:

Ce exercitii ar trebui sa faci si cate ca sa poti obtine patratele? Si in cat timp s'ar obtine? Funda :*

4 răspunsuri:
| NDC12 a răspuns:

Cardio. ( Alergare o jumatate de ora/zi 3-4 zile / saptamana. )

In cat timp, asta depinde de tine.

| RAY a răspuns (pentru NDC12):

Am si eu o intrebare 30 de minute fara oprire?

| NDC12 a răspuns (pentru RAY):

Daca poti da, fara oprire. Daca nu alergi 10 azi, 10 maine, si incet incet progresezi. Daca faci o mica pauza ( oprire ) de 2-3 minute nu cred ca e sfarsitul lumii, important e sa faci cardio.

| RAY a răspuns (pentru NDC12):

Nu pot 30 ma inteapa parca in inima, nu pot atata, fac un program acasa dar au inceput durerile de spate