| pufuleticuciocolata a întrebat:

Ce exercitii as putea face pentru a imi subtia picioarele?

3 răspunsuri:
| klau95 a răspuns:

Mergi cu bicicleta, Faci miscarii, Alergii sau(mergi multi km pe jos) si sunt multe pe net cauta exercitii pentru slabit.

| Maria_Adina_1997 a răspuns:

Hi! Pe saltea va asezati in maini si in genunchi, cu privirea in fata. Ridicati un picior ca si cum ati dori sa atingeti cu varful tavanul. Faceti 50 de ridicari cu fiecare picior in parte in 3 serii. Repetand acest set de exercitii la doua zile veti obtine in decurs de o luna un contur atletic al picioarelor. Bafta! Funda?

| Akorpion a răspuns (pentru Maria_Adina_1997):

Aseazate vertical pe covor sau pe o patura si ridica un picior de 20 ori fara sa il pui jos apoi cu celalat, si ultima oara cu ambele dar incerca sa si impingi BAFTA funda?