| Nevroza a întrebat:

Ce exercitii as putea face pentru, a-mi indrepta spatele? Ce sport sa fac in afara de alergat si cam cand se vad rezultatele daca ma tin?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde exercitii la salã sau acasã? Orice ramat este bun, poti face face-pulls, ramat invers la barã dreaptã, tractiuni, bird dog etc
Poate ai nevoie si de mai multã mobilitate uitãte pe internet la canale yoga stretching, credemã o sa te ajute.
Eu zic cã inotul este singurul care te-ar putea ajuta ca sport, si iti faci si o conditionare calumea.
Timp depinde de unde ai cârn spatele si cât este de... de la câteva luni la câtiva ani nu ai de unde sã sti, dar Oricum ar trebui sa se vadã rezultate rapide.

1 răspuns:
| Cosmin_Bazon_1990 a răspuns:

Baschet si rezultatele se vad in 3-4 luni