| Balcosmina55 a întrebat:

Ce exercitii imi recomandati pentru a slabi, facandu-le acasa? Stiu ca cel mai bine ar fi la sala, dar am un program foarte incarcat si nu am timp. Multumesc.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cauta exercitii cardio pe Youtube si fa-i din alea. Cel mai bine ar fi sa faci o zi cardio, o zi brate-abdomen, o zi cardio, o zi picioare-fund. Cauti specific exercitii pentru ce am zis pe Youtube sau chiar pe google.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Genoflexiuni, flotări, abdomene.

| MadRaven a răspuns:

Îți recomand să-ți faci un program pe fitnessblender
Au si canal de Youtube, dar pe site iti poti programa pe zile exercitiile. La majoritatea includ si incalzirea si tot ce trebuie si poti selecta categoria de "at home" ca sa ti le dea pe cele care pot fi facute acasa.

| cuvant a răspuns:

Iti trebuie mai mult cardio decat forta.
Aleergare, sarituri-jos-flotare, scarite daca stai la bloc, genoflexiuni etc.
Ai grija si la alimentatie plus cantitatea de apa bauta.

| Cristian8464 a răspuns:

Burpees, tractiuni