| Andree a întrebat:

Ce exercitii imi recomandati pentru abdomen, mai exact vreau sa scap de burta? Multumesc.

11 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Exercitiile de tip cardio daca vrei sa dai jos grasimea. abdomenele is ca sa faci muschi.

Răspuns utilizator avertizat
| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

Abdomene,alergat,sa faci sport in fiecare zi, mai cauta pe net vezi tu. sper sa scapi de burtica

| Cosmin86 a răspuns (pentru ToțiPentruUnu99):

Altu cu abdomenele lui. Daca nu stiti NIMIC, de ce raspundeti?

Pentru slabit, exercitii CARDIO. Si nu in fiecare zi, corpul are nevoie is de zile de odihna.

| ℬaby a răspuns:

Abdomene, extensii. Uite aici mai multe care te-ar putea ajuta : http://sfatulparintilor.ro/......-colacei/. Fundă? :3

| Cosmin86 a răspuns (pentru ℬaby):

Serios? cu abdomene si extensii scapi de burta? esti amuzanta

| alessa10 a răspuns:

Cauta pe net fa abdomene si tine o dieta

| PrObLeMaTiCuL a răspuns:

Abdomene,Ginoflexiuni ETC.

Eu pe astea le stiu.BAFTA

| Bbbbiiiaanca a răspuns:

Abdomene si mult sport