| anonim_4396 a întrebat:

Ce exercitii imi recomandati pentru un antebrat mai mare si o incheietura mai puternica? Am acasa un flexon si o gantera de 8 kg... daca se poate sa-mi spuneti ce pot face cu ele. Am facut sala 3 luni, dar nu mi-am dezvoltat destul antebratul. Credeam ca o sa-mi creasca daca fac tractiuni si multe exercitii la biceps... pentru ca imi lucra, dar degeaba, nu s-a intamplat nimic. Sper sa stie cineva ce trebuie sa fac. Multumesc!

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca poti du-te la sala parerea mea

| presus a răspuns (pentru RAY):

Ok, dar daca merg la sala, ce exercitii sa fac pentru antebrat?

| RAY a răspuns (pentru presus):

Eu fac acasa sport tractiuni,flotari, genoflectiuni, am vazut multe excertiti in programul bodaybeast le-am aplicat la mine in program, totul e sa faci pe ture si foarte intens si sa manci multa carne de pui, porc, peste etc

Răspuns utilizator avertizat