| qwertyseb a întrebat:

Ce exercitii pentru acasa imi recomandati pentru a imi face pectoralii mai bine definiti, mai mari, fara proteine, exercitii + alimentatie? si cam in cat timp se vede diferenta? Fara sala de forta, de sala ma apuc la anul

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Cum adica "fara proteine" dar cu alimentatie?

proteine = carne, peste, branza, oua, lactate, unele legume

Ai nevoie de proteine de 4-5 ori pe zi ( sper ca nu incerci sa pui muschi cu 3 mese pe zi ).

Fa mai multe tipuri de flotari si MAXIM 8 repetari ( poti mai multe, maresti greutatea sau alegi alt exercitiu ).

| petrescuionut a răspuns:

Genoflexiuni.flotari, abdomene
Mananca 3 mere pe zi 2 banane
alearga cam 1 Km la 2 zile happy si flotari cate poti tu pe fiecare zi diineata si sara si fara cipsuri sau altceva baga carne in tine de pui happy

| qwertyseb explică (pentru petrescuionut):

Alerg la antrenamente pe zi 2-3 kilometrii lejer...