| Gabrielchiper123455 a întrebat:

Ce exercitii și ce trebuie sa mănânc ca sa am corp in forma de para? (Vreau sa meargă aceste exercitii ) dau orice vreți voi

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Nu ai ce sa mananci, constitutia corpului tau e data de ADN-ul mostenit de la parinti, daca nu ai mostenit constitutie de para poti sa mananci orice vrei tu, fara operatii estetice nu o sa reusesti sa iti modifici forma corpului.

| xNuiiDeTiinex a răspuns:

Depinde si de constructia ta. Incearca sa faci exercitii gen genoflexiuni, fandari

| NeamtuM a răspuns:

Parerea mea este sa te apuci serios de abdomene...tractiuni la helcometru, genoflexiuni cu greutate(depinde cat poti tu) fandari...