| anonim_4396 a întrebat:

Ce exercitii stiti pentru a avea mai multa forta in antebrat si in special in incheietura?

Răspuns Câştigător
| klau95 a răspuns:

-Tractiuniile.
-Flotariile.
-Gantare daca ai -> http://www.culturism.ro/antrenament/exercitii-biceps.html -iti lucreaza si antebratu
http://www.culturism.ro/antrenament/exercitii-antebrat.html poti face si cu gantara exercitiul.
-Poti sa-ti cumperi un flexor palmar sau 2.
Si mai da si tu un search pe google ca sunt multe exercitii pentru antebrat:)

| Mihai1337 a răspuns (pentru klau95):

Am incercat toate exercitiile scrise de tine in ultimele 2 luni si nu prea dau rezultate... nu prea ma intereseaza masa, doar forta.

| klau95 a răspuns (pentru Mihai1337):

Ok dar de la tractiunii castigi o forta mare.De exemplu un coleg de al meu i pune pe toti din clasa ca a facut tractiunii.
Dar daca vrei du-te la sala iti vor arata ce exercitii sa faci sa castigi forta sau daca nu iti poti lua niste gantare dar grele ca trebuie sa faci maxim 6 repetarii pentru forta.

| Mihai1337 a răspuns (pentru klau95):

Ok mersi de raspunsuri.