| ionut7 a întrebat:

Ce exercitii trebuie sa fac ca sa-mi dezvolt muschii de la picioare mai ales coapsele, fesierii? Si in ce mod si numar?

Răspuns Câştigător
| SiLaS a răspuns:

Antrenament care il fac eu la picioaer
Genuflexiuni:1serie incalzire 4serii greutate mare 8-10 repetari
Flexii pentru cvadricepsul femural :4 serii greutate mare 8-10 repetari
Flexii pentru bicepsul femural : 4 serii greutate mare 8-10 repetari
Si eu te mai sfatuiesc sa faci exercitii si pentru flexorii coapselor te ajuta mult.Bafta!

1 răspuns:
| Stan_Ionuț_1997_geug a răspuns:

Te rog să precizezi și o vârstă, kilogramele și postura ( slab, robust, gras etc. ) ca să-mi fie mai ușor să concep un program pentru tine.