| Alyexxxx a întrebat:

Ce fel de exercitii sa fac asa sa imi maresc masa musculara? Flotarile te ajuta la bicepsi? Si cam cate abdomeme / flotari sa fac pe zi?

Răspuns Câştigător
| Robi673547 a răspuns:

Flotarile te ajuta pentru pectorali.
Ai putea sa incepi cu 75-100 abdomene/zi si flotari cam cate poti tu sa faci(daca poti sa faci 25/zi faci 25 si incerci din ce in ce mai mult).
Din saptamana in saptamana incerci sa faci mai mult.

Daca apare febra musculara inseamna ca muschiul a fost lucrat si daca vrei sa scapi de ea repede fa exercitii.

3 răspunsuri:
| Maxim96 a răspuns:

Flotari,abdomene,alergari

| cupydo0n a răspuns:

Citeste aici poate o sa te ajute : http://www.cursuriaerobic.ro/10-reguli-pentru-cresterea-masei-musculare

O zi buna.

| Toader_Alex_1989 a răspuns:

Du-te la sala de culturism! la flotari iti intra pectorali, fa macar si tractiuni, cauta pe net exercitii pentru triceps si biceps facute in casa, imi ia mult sa-ti scriu! bafta