| for3v3r1st a întrebat:

Ce fel de exercitii sa fac ca sa imi dezvold muschii pectorali, abdominali tricepsii si bicepsii

7 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Grupele cocalarilor laughing

Daca vrei muschi lucreaza-ti tot corpul si pune accent pe grupele mari ( piept, spate, picioare ).

| Sup3rN0va a răspuns:

Dai un search pe google:''exerciti pentru triceps, exerciti pentru piept, exerciti pentru biceps'', etc. intelegi tu.
Ori mergi la sala ori i-ati niste gantare si antreneazate acasa.

| iulyluvy a răspuns:

Pfffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
mergi la sala!
inot, abdomene, ridicare a greutatilor, sarit cu coarda, un sport dur(box sau karate) alergari usoare in fiecare seara, ridicare cu genunchii la piept(pe spaliere) si mananca sanatos

| Cosmin86 a răspuns (pentru iulyluvy):

Si ce intelegi tu prin "mananca sanatos" pentru muschi?

| iulyluvy a răspuns (pentru Cosmin86):

Vroiam sa zic sa nu se ingrase ca saq nu se transforme muschii in grasime :/

| Cosmin86 a răspuns (pentru iulyluvy):

Muschii nu se transforma in grasime si nici grasimea in muschi, asta e o aberatie de copii mici. O celula NU se poate transforma in alt tip de celula.

Iar mancat pentru muschi = 4-5 poate chiar 6 mese pe zi bogate in proteine ( cu 3 mese pe zi nu pune nimeni muschi )

| BoNeAeDy a răspuns:

Abdomene pentru un abdomen perfect