| HeroGabitz a întrebat:

Ce firme de proteine pentru sala imi recomandati? Dar sa fie bune!

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Optimum nutrition, dymatize, gaspari, muscletech, bsn, weider, six star nutrition

| JohnnyBi a răspuns (pentru Cosmin86):

Ai uitat scitec si universal happy. proteinele de la muscletech mi se pare ca au un gust aiurea...pare-mi-se ca beau praf cu apa la mai multe arome...desi rezultate am avut, mai in scarba asa

| Cosmin86 a răspuns (pentru JohnnyBi):

Da, si am mai uitat de California Fitness.

Ai incercat si noul whey de la muscletech? E de cateva luni pe piata, se luada ca e premiat pentru gust.