| Marianutzu a întrebat:

Ce fotbalisti s-au apucat tarziu de fotbal?

3 răspunsuri:
| christos1234 a răspuns:

Nu conteaza cand te apuci de exemplu Neymar a jucat maxim 3 ani in fotbalul profesionist, Messi a venit la 17 ani la Barcelona, Ronaldo de la 16 ani joaca la Sporting... etc

| Opris_Alin_1998 a răspuns (pentru christos1234):

Acesti jucatori sunt dati la scoli de fotbal de la varste cuprinse intre 6-8 ani la varstele de 14-16- au debutat in primele ligi ale campionatelor unde jucau.Si Messi este de la 8 ani la Barca si la 14 a debutat in prima echipa.

| christos1234 a răspuns (pentru Opris_Alin_1998):

Poate ca ai dreptate.